Vybírejte si šperky podle typologie dle ročních období

Šperky vybíráme podle celé řady parametrů – k jaké příležitosti si je bereme, jakou máme barvu outfitu, jakou máme náladu. Jedním parametrem, který opomíjíme je výběr šperků podle našeho typu pletí, vlasů a barvy očí. Zkrátka podle toho jaký jsme typ ročního období.

Jaro

HLF_494764215Ženy, které patří do jarního typu působí velmi křehce. Jejich pleť je světlá s podtónem žluté, broskvové nebo lehce narůžovělé barvy, nikdy ne namodrale růžové. Tyto ženy se velmi dobře opalují, mají často pihy. Jejich vlasy jsou v odstínech blond, barvy lnu, slámy, zlata či jde o rusovlásky. Oči mají jasně modré, zelené či v lískooříškově hnědé. Jaké se k nim hodí šperky? Jistě ve světlých pastelových barvách, jako jsou například modré a bílé opály, které jejich pleť rozjasní a zvýrazní.

Léto

U letních typů převládají studené tóny. Podtón pleti má pak sklon k průsvitnosti, červenání, tmavým kruhům pod očima. Vlasy jsou v odstínech od světle popelavé po světle hnědou. Oči jsou v chladném odstínu modré, tyrkysové, studené modré i šedo-modro-hnědé. Pro letní typ se hodí šperky ve studených odstínech. Například topazy a fialový ametyst, které nechají vyniknout přirozenou krásu ženy.

Podzim

Ženy s tímto typem pleti mají pleť v hlubokých a teplých tónech. Zlatavý tón pleti často ještě podtrhnou výborným opálením. Jejich vlasy jsou tmavě hnědé, v barvě mahagonu, kaštanu se zlatavým nebo měděným leskem. Barva očí je hořká čokoláda, kaštan, olivové, teplá zelená nebo jantarová. Pro tyto ženy vybírejte šperky v sytých barvách – padparač, swarogreen či smaragd.

Zima

prives-au-585-000-kultivovana-perla-pr-korund-rubin-pr-diamant-1-12gr-optima-diamant-jo2245605-w800-cfffPro ženy tohoto typu sedí popis jako na Sněhurku či Ledovou královnu. Jsou to ženy s alabastrovou nebo luminescentně modrou pletí, s ebenovými vlasy. Barva pleti má tendenci namodrávat, mít olivový nádech. Oči jsou modré, studené zelené, šedé až černé. Šperky pro tyto ženy se hodí v sytých a studených odstínech jako jsou rubíny a safíry, které dokonale korespondují s barvou očí a pleti.

V našem e-shopu máme šperky pro každý zmíněný typ, stačí si jen vybrat.

Podobné příspěvky