Výběr snubního prstenu

Když za Vámi přijde přítel, kamarád, s tím, že chce svojí přítelkyni požádat o ruku a vybírá vhodný prsten, řeknete si: „Jo, to je maličkost. To je ta nejmíň podstatná část z celé organizace.“ Ale jakmile něco takového řešíte Vy osobně, najednou zjistíte, že to je vlastně ta nejpodstatnější a nejtěžší část z celého procesu.

Široký výběr

snubni-prsteny-laura-gold-578-w260-cfffOno vůbec, takový výběr je široký. Přijdete do obchodu (reálného, internetového), předloží Vám katalog a vybírejte. A najednou před sebou máte velkou škálu možností. Vybrat jen nějaký obyčejný? S kamínky? S jedním nebo více kamínků? Se srdíčkem nebo s kytičkou? V tomhle nemůžete spoléhat na radu obchodníka. On Vám poradí tak, aby to bylo výhodné pro něj. Ale Vaši partnerku přeci znáte nejlépe jen Vy sami.

Proto než k nějakému výběru přistoupíte, je třeba si udělat alespoň hrubou představu o tom, jak by měl snubní prsten vypadat. Čerpat z toho, co o ní víte, jaký styl má nejraději, jestli jednoduchý, nebo si potrpí na zdobnost.

Dejte na svůj instinkt

A pokud si nejste jisti, nedokážete to vydedukovat, existuje ještě jedna možnost. Řídit se srdcem. Projít si veškeré katalogy a čekat, až Vás „TEN“ prsten přímo bude bít do očí. Kdy ho uvidíte a v duchu si hned řeknete: „Ano, to je on!“

Je to možná zdlouhavý proces, ale až budete klečet na jednom koleni před ženou svého života, a budete v ruce držet ten malý symbol, který má změnit Váš i její život, budete vědět, že všechno je správně a o svém kroku, který činíte, nebudete mít ani nejmenší pochybnost.

Velký výběr snubních prstenů v různých materiálech a stylech najdete v našem e-shopu www.klenoty-buran.cz

Podobné příspěvky