Naučte své dítě vkusu s dětskými šperky

Správný vkus a estetické cítění není vrozenou vlastností a získává se postupně s přibývajícím věkem a zkušenostmi. Předejte svému dítěti něco ze svého stylu a vkusu a naučte ho základy kombinování a správného nošení šperků.

Děti mají rádi třpytivé věci

I3o8bgyGarh_s320xnNalákat dítě na blyštivé a krásně barevné šperky není problém. Většina holčiček bude jedině ráda, když jim dopřejete krásné náušničky s krásným kamínkem. Nemusíte nutně sahat po kýčovitých a nevkusně vypadajících plastových špercích a zkuste své dítě spíš naučit na méně výrazné, ale za to daleko hezčí a lépe působící stylové kousky pravých šperků.

Malé holčičky chtějí být velkými slečnami

Dětské šperky často vypadají jako menší napodobeniny šperků pro dospělé a to se dětem bude líbit. Budou si hrát na velké slečny a princezny s nádhernými zlatými nebo stříbrnými náušnicemi. Postupně jim můžete ukazovat i své šperky a některé méně vzácné nebo drahé kousky jim i příležitostně půjčovat. Dávejte ale pozor na jejich bezpečí a šperky nepůjčujte dětem mladším 3 let, které by mohly malé kamínky nebo součásti vdechnout, popřípadě si jinak ublížit.

Náušničky jsou pro začátek nejlepší

_KlSIDs-5891__detske-nausnice_zlate-2008Řetízky, náramky a prstýnky ponechte trochu starším mladým dámám a začnete s náušničkami, které se běžně nastřelují ve věku několika měsíců dítěte, nebo i později. Krásné náušničky promění malou holčičku v princeznu a bude je nosit s radostí a pýchou. Při výběru náušniček pro děti je velmi dobré vybrat kvalitní materiál.

Vhodné jsou například náušnice ze žlutého nebo bílého zlata, protože na zlato nebývají alergie a je to klasicky jeden z nejkvalitnějších materiálů pro šperky. Když vyberete náušnice doplněné o krásný diamant nebo kamínek, úspěch u dítěte máte zaručen.

Vyberte si z naší kolekce dětských šperků a uvidíte, že svému dítěti uděláte radost!

Podobné příspěvky