Jaké si vybrat náušnice?

Obchody s bižuterií jsou mezi ženami velmi oblíbené. Dokážeme v nich strávit neuvěřitelně dlouhé chvíle. Nejraději bychom si sebou vzali všechny kousky, protože náušnic nikdy není dost. Na výběr máme bižuterii různých materiálů, velikostí a barev. Některé náušnice jsou určeny na prestižní společenské akce, jiné do práce a další zase na volný čas. Otázka zní, jak si vybrat správné náušnice?

Základní faktory ovlivňující vyber náušnic

Snad nejdůležitějším aspektem, který byste měli zohledňovat při koupi náušnic, je typ události a samozřejmě oblečení. Pokud se chystáte na ples, vašemu výběru by měly odpovídat náušnice. Nezapomínejte, že k jednoduchým šatům volíme odvážnější kousky bižuterie a toto pravidlo platí i naopak.

nausnice-skagen-skj0589-w800-cfffMějte na mysli, že v první řadě se musíte v náušnicích cítit sebevědomě a příjemně. Vybírejte si náušnice, které odpovídají vašemu vkusu a dokážou o vás hodně napovědět. Ne vždy je zohledňování módních trendů nezbytností. Pokud jste sportovní typ, nadarmo se budete nutit do nošení náušnic v romantickém stylu v případě, že jsou momentálně módním hitem.

Druhým neméně důležitým pravidlem je typ obličeje. Majitelkám okrouhlé tváře doporučujeme dlouhé visací náušnice, které automaticky obličej opticky prodlouží. Nic nezkazíte ani tzv. knoflíkovými náušnicemi. Hranaté rysy obličeje potlačí do pozadí velké náušnice. Řešením jsou také kulaté náušnice. Opačné pravidlo platí pro oválný obličej, kterému sluší nenápadné a jemné kousky bižuterie. Stejně dobře na oválném obličeji vyniknou náušnice trojúhelníkové linie.
Pokud se chystáte na společenskou událost a hodláte zabodovat rovnými vyžehlenými vlasy, můžete si dovolit zdobenější náušnice a náušnice s kamínky. Při krátkých vlasech volte střídmější linie náušnic.

Jestliže si nejste jista výběrem, obraťte se přímo na nás – www.klenoty-buran.cz

Podobné příspěvky