Jak z levných šperků udělat drahé

Chcete aby vaše levné šperky vypadaly draze? Pokud vám tedy tento rok Ježíšek nenaježil náhrdelník od Tiffaniho, zkuste následující tipy, které z vašich běžných šperků udělají milionově vypadající.

1. Zapomeňte na jeden velký náhrdelník a raději vrstvěte

11Většina klasických náhrdelníků se snaží udělat dojem svým výrazným a velkým motivem se zářivými kamínky apod.. Pravda je, že většina těchto velkých náhrdelníků byla před lety opravdu drahá, takže jejich nošení znamenalo jisté společenské postavení. Ovšem s tím, jak se některé materiály nahrazují a zlevňuje se výroba už můžete koupit náhrdelník i za pár stovek.

Jak se s tímto vyrovnat? Zajímavou možností je koupit raději tři nebo čtyři malé náhrdelníky, které představují pouze jednoduché prvky. Např. amulety či jednotlivé kamínky. Pověste je tak, aby se lišila délka jejich řetízků. Uvidíte, že každý kdo se dostane blíž je bude chtít vidět.

2. Přejděte na zlato

V určitém okamžiku asi v 90 letech byly široce dostupné stříbrné šperky, což bylo k vzteku. Možná právě proto se proti nim bouřila i herečka Winona Ryder. Je čas na změnu a použití pozlacených šperků, které při střídmém použití budou vypadat krásně. Např. zlaté hodinky, náušnice, jednoduchá bílá blůza, kalhoty a podpatky a dokonalost je tu.

3. Méně je více

22Neuvidíte např. Kate Middleton s náušnicemi s kamínky, náhrdelníkem, náramkem s prstenem na každé ruce a to z prostého důvodu. Protože příliš mnoho škodí. Vyberte si pouze jednu oblast, kterou chcete zvýraznit např. svůj krásný krk a výrazné náušnice, nechte doma.

4. Půvabný nemusí být vždy okouzlující

Možná máte tři děti, psa, kočku a milujete tenis a chcete nosit náramek, který bude reprezentovat každého člověka a hobby, které máte rádi. To je zcela v pořádku. Nicméně nikdo jej nezamění za drahý náramek. Pokud chcete aby váš náramek vypadal víc luxusně, sundejte z něj svou oblíbenou sovičku a zvažte nahrazení jednotlivých dílků např. perlami – jedna za každého člena vaší rodiny.

5. Vyhněte se špatným napodobeninám

Značkové šperky jsou pouze jedny a pokud se nemůžete pochlubit jejich specifickým stylem se slavnými logy, nejde o konec světa. Místo toho, abyste šla do různých imitací značkových šperků, vyberte si nějaké kvalitní originální náušnice a následujte svůj vlastní styl.

6. Mixujte materiály

Existuje jen málo věcí, které jsou více elegantní než dva nebo tři náramky z různých materiálů na vašem zápěstí. Vyzkoušejte kov, umělou kůži nebo dřevo pro dosažení luxusnějšího vzhledu.

Jak vidíte i s menším rozpočtem je možné dosáhnout velmi dobrého efektu. Pokud máte i vy nějaké další tipy, jak na to, rádi uvítáme vaše postřehy v komentářích.

Podobné příspěvky