Jak vybrat zásnubní prsten

Výběr zásnubního prstenu je těžký oříšek pro nejednoho muže, který se rozhodl požádat svou vyvolenou o ruku. Ačkoli zásnubní prsten symbolizuje především lásku, určitě také chcete, aby se Vaší partnerce líbil a aby ho ráda nosila. Jsou mezi námi i tací muži, kteří svou partnerku a její vkus dokonale znají, ale většina mužů netuší, jaký šperk vybrat pro tuto vzácnou chvíli.

hejral-snubni-prsten-d-21-w800-cfffPokud mezi ně patříte i Vy, jste u nás na správné adrese. Romantikům, kteří touží svou partnerku požádáním o ruku a také samotným šperkem opravdu překvapit, doporučujeme poprosit o radu její dobrou přítelkyni. Věřte, že ženy si povídají o tom, co se jim líbí a také velmi dobře vědí odhadnout vkus své dobré přítelkyně.

Možná budete mít štěstí a takovýmto způsobem zjistíte, že vysněný zásnubní prsten má Vaše partnerka už dávno vybrán. Pokud takovou možnost nemáte, nevěšte hlavu, není to až tak komplikované, jak se na první pohled zdá.
Velikost

Musíte zjistit, jakou velikost prstenu používá Vaše partnerka na prsteníčku levé ruky. Některé ženy mají radši prostředníček, protože po svatbě si zde prsten mohou nechat a nosit ho tak vedle snubního prstenu, tzv. svatební obroučky.

Výběr závisí také na tom, zda budete obroučky vybírat k zásnubnímu prstenu, protože oba prsteny se mohou nosit na prsteníčku buď spolu, nebo také odděleně. Většina žen však ráda prsteny a právě proto by pro Vás neměl být problém zjistit velikost levého prsteníku Vaší vyvolené.

K určení té správné velikosti použijte měřicí proužek, který Vám pomůže přesně změřit obvod prstu. Pokud jí nechcete odhalit Vaše plány, nebo její prsty měřit ve spánku, zkuste si někdy nenápadně navléci některý z jejích prstenů a poznamenejte si, pokud se Vám vešel na prst. Tuto hodnotu pak změřte.

Jak vidíte není to nic těžkého a vše co potřebujete k výběru máte k dispozici. O vše ostatní kolem prstenu se postaráme my – www.klenoty-buran.cz

Malá inspirace pro nejdůležitější okamžik v životě:

Podobné příspěvky

2 komentářů

  1. Dalibor
    1.12.2015 at 12:49 - Odpovědět

    Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s obchodem goldeligius.cz ? vybírám přítelkyni zásnubní prsten a tam se mi líbí jeden kousek, ale není nejlevnější, tak se radši ptám na zkušenosti, případně doporučte obchod. díky.