Jak vybrat ten pravý šperk?

Nejen pro muže, kteří si nejsou jisti zakoupením toho pravého šperku, zvláště pokud má to být překvapení.

Víme, že vybrat ten pravý šperk není vůbec jednoduché. Ať už kupujete šperky k Vánocům, k výročí, k narozeninám nebo jen tak pro radost, téměř vždy máte obavy, zda se bude šperk líbit. Připravili jsme pro Vás pár jednoduchých tipů, které Vám pomohou vybrat ten pravý šperk nejen pro svou ženu, či přítelkyni.

Dříve, než se začtete do našich tipů, pokuste se uklidnit faktem – má-li Vás Vaše partnerka ráda, pak se jí bude určitě líbit každý šperk, který jí darujete. Chcete-li i přesto mít jistotu, že šperk, který vyberete, bude opravdu ten pravý, pak se inspirujte našimi tipy.

1. Snažte se šperky vždy sladit.

nausnice-morellato-abbraccio-abg07-w800-cfffZdá se to možná složité, ale není tomu tak. Je důležité, aby šperky, které kupujete, ladily. Pokud Vaše žena již nějaké šperky nosí, máte o to jednodušší rozhodování, protože se doma můžete v klidu podívat, jaký typ šperků nosí a podle toho vyberete šperk podobný.

Jinak řečeno:

  • pokud nosí Vaše žena šperky s kulatými kameny, pak vybírejte šperky s kulatými kamínky, kuličkové náušnice, přívěsky, apod.
  • pokud převažují v šperkovnici Vaší ženy především šperky čtvercové nebo obdélníkové, zase je dobré vybírat podobný typ šperků. Pokud má čtvercové náušnice, můžete ji dokoupit čtvercový přívěšek nebo prsten, samozřejmě ve stejné barvě jakou mají náušnice.
  • když víte, že nosí výrazné šperky, pak také vybírejte výrazné a masivnější modely šperků
  • pokud na své partnerce vidíme spíše drobné šperky s drobnými kamínky, nic extra výrazného, ​​určitě ji potěšíte šperkem, který není velmi nápadné.

Sladíte tvary šperků i barvy, máte vyhráno! Jak známo, ženy si potrpí na detaily, právě toto k těm detailům určitě patří.

Podobné příspěvky