Jak si vybrat ty správné náušnice podle typu obličeje?

I vy to znáte? Díváte se na všechny ty krásné větší či menší blyštící se náušnice, ale nevíte se rozhodnout, které si vybrat? Nezoufejte. My vám poradíme, podle čeho, kromě vlastního vkusu byste se při výběru těch správných náušnic měli řídit.

Vybírejte si náušnice podle typu vašeho obličeje.

Náušnice vhodné pro kulatý obličej. Pokud máte tento typ obličeje, sluší vám visací náušnice. Ať už jsou to trojúhelníky, obdélníky nebo podlouhlé náušnice. Dlouhé náušnice vám krásně prodlouží obličej a krk. Vyhýbejte se malým, jemným náušnicím na zapichování. Zbytečně tím svou kulatý obličej ještě více zakulatí a zvýrazníte.

nausnice-tommy-hilfiger-th2700754-w800-cfffPokud patříte mezi ty šťastné, které získali do vínku oválný obličej, sluší vám jakékoliv náušnice. Vybírat tedy můžete bez omezení. Velké, malé, hranaté, kulaté, skvěle budete vypadat v každých. Vyhnout byste se mohli snad jen oválným náušnicím, které přesahují hranu vašeho obličeje.

Experimenty a trojúhelníková tvář. Vašemu typu obličeje lichotí zejména oválné náušnice, spirálovitý tvar náušnic nebo kapky. Vybírejte si z tvarů, které vaší tváři dodají ženskost a zjemní ji.

Pokud jste majitelkou hranatého obličeje, nejvíce se vám hodí kulaté nebo dlouhé náušnice. Vyhýbejte se naopak příliš výrazným geometrickým vzorům. Nic nezkazíte ani drobnými a jemnými náušničkami, které rysy vašeho obličeje zjemní a zmenší.

Už víte, jaký typ náušnic se k vám hodí. Už záleží jen vybrat si barvu, materiál, ať už je to zlato, stříbro nebo velmi moderní ocel.

joy-s-stribrne-nausnice-bor495047-w800-cfffMáte rádi lesk krystalů?

Swarovski náušnice jsou velmi oblíbeným doplňkem, které dokážou rozjasnit jakýkoliv outfit. Ať už sis vyberete stříbrné náušnice nebo zlaté, nepokazíte tím nic. Nosí se všechno. Pokud však chcete jít s trendy, jako barvy zvolte hnědou, červenou, oranžovou nebo třeba tmavě fialovou.

Velký výběr zajímavých náušnic pro všechny typy obličejů najdete na stránce: Klenoty-Buran.cz

Podobné příspěvky